O.T.E.C. Cup - ZT mladšího dorostu - skupina A
Zobrazit všechny turnajeInformace o turnaji
PROPOZICE ZIMNÍHO TURNAJE
SK MOTORLET PRAHA A FC ZLIČÍN
MLADŠÍHO DOROSTU „O POHÁR ŘEDITELE O.T.E.C."
V KOPANÉ 2010 / 2011
A. Všeobecná ustanovení
I. Pořadatel: SK Motorlet Praha, Butovická 35/592, 158 00 Praha 5- Jinonice
FC Zličín, Na Radosti 242 b 155 21 Praha 5 - Zličín
II. Termín konání: listopad 2010 - březen 2011
III. Místo konání: SK Motorlet Praha a FC Zličín, hřiště s umělým povrchem 3.generace
IV. Kontaktní osoby
SK Motorlet Praha
Tel.: 251 61 11 28, 251 62 10 59
fax.: 251 61 25 68
e-mail: sk-motorlet@seznam.cz
Zdeněk Mikuš tel.: 724 706 272
Novotný Pavel tel.: 737 037 677
FC Zličín
Tel.:257 950 104, 257 952 063 hala
fax.: 257 952 063
e-mail: fczlicin@fczlicin.cz
Lubor Mírek tel.:602 228 444
V. Účastníci turnaje:
Skupina A: Skupina B:
SK MOTORLET PRAHA A SK MOTORLET PRAHA B
FC TEMPO FK METEOR
JUNIOR PRAHA FK ADMIRA
FK BOHEMIANS FC ZLIČÍN
FSC LIBUŠ SK STŘEŠOVICE
SOKOL STODŮLKY KABLO KLADNO
CHODOV PŘEDNÍ KOPANINA
ZBRASLAV ROZTOKY
VI. Hrací řád:
1. Všechna utkání se hrají podle platných pravidel kopané, soutěžního řádu a ustanovení těchto propozic.
2. V každém utkání je možno vystřídat 5 hráčů a v případě dohody obou mužstev lze střídat hokejovým způsobem.
3. Turnaj se hraje systémem ve dvou skupinách, v základní části,každý s každým. Po odehrání základní skupiny turnaj pokračuje zápasy o konečné pořadí takto:
- mužstva na 1. a 2.místech ve skupině o 1. - 4.místo
- mužstva na 3. a 4.místech ve skupině o 5. - 8.místo
- mužstva na 5. a 6.místech ve skupině o 9. - 12.místo
- mužstva na 7. a 8.místech ve skupině o 13. - 16.místo
Vzájemné zápasy ze základních skupin se započítávají.
4. O konečném pořadí ve skupinách rozhodují následující kritéria:
a) počet bodů ze všech sehraných utkání (hodnocení 3-1-0)
b) vzájemná utkání mužstev se stejným počtem bodů (body, rozdíl skóre)
c) rozdíl skóre ze všech utkání
d) větší počet vstřelených branek
e) menší počet obdržených branek
f) los
5. Případné protesty podává vedoucí mužstva u vedoucího turnaje Zdeňka Mikuše na SK Motorlet Praha a Lubora Mírka na FC Zličín a řeší je STK turnaje. Současně s podáním protestu složí vedoucí protestujícího mužstva částku 500,- Kč. Členy STK turnaje jsou vedoucí zúčastněných mužstev. STK vynáší verdikt na základě nadpoloviční většiny hlasů. Předseda STK má při hlasování dva hlasy.Vedoucí protestujícího mužstva nemá na zasedání STK hlasovací právo. Nebude-li protest uznán, složená částka propadá organizačnímu výboru.
6. Hrací doba je 2x40 minut.
7. Utkání budou řízena jedním rozhodčím PFS s pomezními rozhodčími laiky (domácí,hosté).
VII. Ekonomické zabezpečení:
Turnaje se zúčastní mužstva ve vlastní režii.
Startovné 10 000,-Kč lze hradit fakturou (je třeba poslat bankovní dispozice), nebo při společné schůzce zástupců účastníků na losování turnaje dne 11.11.2010.
Ceny, rozhodčí, občerstvení a případné další výdaje spojené s pořádáním turnaje zajišťuje pořadatel z nenávratného vkladu. .
UPOZORNĚNÍ: pořadatel si vyhrazuje právo změn, dojde-li k neočekávaným událostem.
B. Technická ustanovení
I. Účast na turnaji:
Turnaje se mohou zúčastnit hráči narozeni po 1.1.1994 a mladší a musí mít platné registrační průkazy, nebo písemný souhlas mateřského klubu o povolení startu v zimní přípravě. Zápis o utkání se připraví a vypisuje vždy před zahájením utkání.
II. Povinnost mužstev:
Nastoupit ke každému utkání dle rozpisu. Domácí mužstvo (v rozpise o utkání uvedené na prvním místě) se v daném utkání přizpůsobuje soupeři barvou dresů.
III. Občerstvení:
Teplý nápoj zajišťuje pořadatel turnaje.
Po celou dobu turnaje bude otevřeno občerstvení v bistru klubu.
IV. Disciplinární přestupky, rozhodčí:
1 .Disciplinární přestupky a vyloučení hráčů při utkáních turnaje budou vedena stejně jako přestupky při mistrovských utkáních a budou řešeny disciplinární komisí PFS.
2. Rozhodčímu utkání náleží odměna ve výši 200,-Kč + cestovné a přiměřené občerstvení po celou dobu turnaje.
Za SK Motorlet Praha
Zdeněk Mikuš, ředitel turnaje
Za FC Zličín
Lubor Mírek
Rozpis utkání
Kolo | Datum | Domácí | Hosté | Hřiště |
---|---|---|---|---|
1. | 27.11. 12:30 | FC Tempo Praha | Chodov | Zličín |
1. | 27.11. 14:30 | Junior Praha | Sokol Stodůlky | Zličín |
1. | 27.11. 16:30 | FK Bohemians Praha | FSC Libuš | Zličín |
1. | 28.11. 10:00 | Motorlet A | Zbraslav | Zličín |
2. | 11.12. 10:00 | Zbraslav | FSC Libuš | Zličín |
2. | 11.12. 12:00 | Sokol Stodůlky | FK Bohemians Praha | Zličín |
2. | 11.12. 14:00 | Chodov | Junior Praha | Zličín |
2. | 11.12. 16:00 | Motorlet A | FC Tempo Praha | Zličín |
3. | 08.01. 10:00 | FC Tempo Praha | Zbraslav | Zličín |
3. | 08.01. 12:00 | Junior Praha | Motorlet A | Zličín |
3. | 08.01. 14:00 | FK Bohemians Praha | Chodov | Zličín |
4. | 15.01. 12:00 | Motorlet A | FK Bohemians Praha | Zličín |
4. | 15.01. 14:00 | FC Tempo Praha | Junior Praha | Zličín |
5. | 22.01. 10:00 | Zbraslav | Sokol Stodůlky | Zličín |
5. | 22.01. 12:00 | Chodov | FSC Libuš | Zličín |
5. | 22.01. 14:00 | FK Bohemians Praha | FC Tempo Praha | Zličín |
6. | 29.01. 10:00 | Junior Praha | Zbraslav | Zličín |
6. | 29.01. 12:00 | FSC Libuš | Motorlet A | Zličín |
6. | 29.01. 14:00 | Sokol Stodůlky | Chodov | Zličín |
7. | 05.02. 10:00 | Zbraslav | Chodov | Zličín |
7. | 05.02. 12:00 | Motorlet A | Sokol Stodůlky | Zličín |
7. | 05.02. 14:00 | FC Tempo Praha | FSC Libuš | Zličín |
7. | 05.02. 16:00 | Junior Praha | FK Bohemians Praha | Zličín |
8. | 12.02. 10:00 | Sokol Stodůlky | FC Tempo Praha | Zličín |
8. | 12.02. 12:00 | Chodov | Motorlet A | Zličín |
9. | 19.02. 10:00 | FK Bohemians Praha | Zbraslav | Zličín |
9. | 19.02. 12:00 | FSC Libuš | Junior Praha | Zličín |
9. | 20.02. 10:00 | FSC Libuš | Sokol Stodůlky | Zličín |
Tabulka
P | Mužstvo | Z | V | R | P | S | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | FC Tempo Praha | 7 | 6 | 1 | 0 | 40:7 | 19 |
2. | FK Bohemians Praha | 7 | 4 | 1 | 2 | 18:11 | 13 |
3. | Zbraslav | 7 | 4 | 0 | 3 | 26:16 | 12 |
4. | Motorlet A | 7 | 4 | 0 | 3 | 19:19 | 12 |
5. | FSC Libuš | 7 | 3 | 2 | 2 | 19:14 | 11 |
6. | Junior Praha | 7 | 3 | 2 | 2 | 13:10 | 11 |
7. | Sokol Stodůlky | 7 | 1 | 0 | 6 | 19:25 | 3 |
8. | Chodov | 7 | 0 | 0 | 7 | 5:57 | 0 |
Výsledky
Kolo | Datum | Domácí | Hosté | Výsledek |
---|---|---|---|---|
9. | 20.02. 10:00 | FSC Libuš | Stodůlky | 3:2 (2:1) |
9. | 19.02. 12:00 | FSC Libuš | Junior | 0:0 (0:0) |
9. | 19.02. 10:00 | Bohemians Pr. | Zbraslav | 1:3 (0:2) |
8. | 12.02. 12:00 | Chodov | Motorlet A | 2:11 (1:5) |
8. | 12.02. 10:00 | Stodůlky | Tempo | 1:6 (0:3) |
7. | 05.02. 16:00 | Junior | Bohemians Pr. | 1:1 (1:1) |
7. | 05.02. 14:00 | Tempo | FSC Libuš | 2:2 (1:1) |
7. | 05.02. 12:00 | Motorlet A | Stodůlky | 2:0 (1:0) |
7. | 05.02. 10:00 | Zbraslav | Chodov | 7:1 (4:0) |
6. | 29.01. 14:00 | Stodůlky | Chodov | 11:2 (6:1) |
6. | 29.01. 12:00 | FSC Libuš | Motorlet A | 1:3 (0:1) |
6. | 29.01. 10:00 | Junior | Zbraslav | 3:2 (2:1) |
5. | 22.01. 14:00 | Bohemians Pr. | Tempo | 2:6 (0:0) |
5. | 22.01. 12:00 | Chodov | FSC Libuš | 0:9 (0:0) |
5. | 22.01. 10:00 | Zbraslav | Stodůlky | 5:4 (0:0) |
4. | 15.01. 14:00 | Tempo | Junior | 4:1 (0:0) |
4. | 15.01. 12:00 | Motorlet A | Bohemians Pr. | 1:2 (0:0) |
3. | 08.01. 14:00 | Bohemians Pr. | Chodov | 5:0 (0:0) |
3. | 08.01. 12:00 | Junior | Motorlet A | 1:2 (0:0) |
3. | 08.01. 10:00 | Tempo | Zbraslav | 3:1 (0:0) |
2. | 11.12. 16:00 | Motorlet A | Tempo | 0:8 (0:0) |
2. | 11.12. 14:00 | Chodov | Junior | 0:3 (0:0) |
2. | 11.12. 12:00 | Stodůlky | Bohemians Pr. | 0:3 (0:0) |
2. | 11.12. 10:00 | Zbraslav | FSC Libuš | 3:4 (0:0) |
1. | 28.11. 10:00 | Motorlet A | Zbraslav | 0:5 (0:0) |
1. | 27.11. 16:30 | Bohemians Pr. | FSC Libuš | 4:0 (2:0) |
1. | 27.11. 14:30 | Junior | Stodůlky | 4:1 (0:0) |
1. | 27.11. 12:30 | Tempo | Chodov | 11:0 (0:0) |