První domácí zápas na trávě proti Dukle

Na prvním travnatém utkání nás Dukla přehrála

Jak je již zvykem i do dnešního utkání jsme vstupovali ve velmi kombinované sestavě. Chyběl nemocní Dan Černý a Nikla Orlov, vyloučený Jan Malý a zraněný Zdeněk Neužil. I přesto jsme s Duklou hráli zajímavý zápas dvou tváří. V prvním poločase jsme byli pro Duklu jen tréninkovým sparing partnerem. I když jsme měli náznaky šancí, Dukla je dokázala vždy s přehledem uhasit a naopak svou kombinační hru proměnit v branky. Do konce poločasu nám nasázela tři a o vítězi bylo prakticky rozhodnuto. O přestávce jsme si řekli, že se můžeme jen učit a že si také zkusíme zahrát kombinačně, což se nám i dařilo a hra se lehce vyrovnala. Dukla prokázala, že je kvalitní tým, který pracuje s mládeží dobře a skoro do ničeho nás nepouštěla. Utkání s přehledem dohrála. Ve druhém poločase padl jen jeden gól, který rozhodl, že zápas skončil 0:4 ve prospěch Dukly. My si druhým poločasem potvrdili, že umíme hrát i po zemi a když budeme hrát takto i další zápasy, sestoupit bychom neměli.

Kasa.cz přebor dorostu - Praha, 22. kolo, středa 01.5.2013, 17:00

FC Zličín 0:4 FK Dukla Praha B

Žluté karty FCZ: Tetour,Stoyka
FC Zličín Straka - Hrabák(60´Fuksa),Svoboda,Tetour,Bous M. - Stoyka - Rabas,Portych,Bahenský - Bous F.(85´Kouba),Horálek